BEDANKT VOOR JOUW gulle bijdrage
WIJ ONTVINGEN IN TOTAAL 1803,50 EURO, dat is toch fantastisch!
Sinds deze zomer geven de leerkrachten Katja, Marjolijn en Victoria vrijwillig workshops tekenen, schilderen, knutselen, … aan kinderen die in het opvangcentrum in Arendonk verblijven. Zo krijgen ook de kinderen de kans om zich creatief te ontplooien in hun vrije tijd.
Deze workshops vormen een onderdeel van het project 'Wereldspelers in Arendonk'. Het project is een samenwerking tussen Tumult, Fedasil Arendonk en de gemeente.
Het is heerlijk om de kinderen te zien genieten tijdens de workshops. Alleen merkten we dat de kinderen zelf helemaal geen tekengerief hebben. Daar willen we graag iets aan doen. We vinden dat elk kind moet kunnen tekenen!




Update: de eerste tekenpakketjes werden aangekocht!
- Voor de 3 tot 12-jarigen vulden we 40 zakjes met een tekenblok, potlood, puntenslijper, viltstiften en waterverf.
- Voor de 13 tot 17- jarigen (grotendeels niet-begeleide minderjarigen) hebben we 80 zakjes gemaakt met een tekenblok, potlood, puntenslijper, viltstiften en fineliners.
De pakketjes werden reeds bezorgd, zo kunnen de kinderen en jongeren al creatief aan de slag tijdens de verlengde kerstvakantie.
Met het resterende bedrag worden extra pakketjes gemaakt, die zijn dan voor wie nog toekomt. In het centrum worden steeds nieuwe kinderen en jongeren opgevangen.
Dank voor jullie warmte en steun !




